Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti

Kategorijos

Parašykite mums

Chat with me

Naujienlaiškis

 

PRISTATYMAS


     Prekės Lietuvoje pristatomos per 2-3 darbo dienas (jei prekės aprašyme nėra nurodyta kitaip)  po atsiskaitymo už jas, arba suderinus kitus atsiskaitymo būdus ir terminus su Klientu asmeniškai. Prekės siunčiamos registruotu paštu, (pageidaujant klientui duodamas jo siuntos sekimo kodas) pristatymo išlaidos priskaičiuojamos užsakymo sumoje. (Siuntimo kaina prekėms iki 100lt - 1,5 EUR, užsakymams virš 29 EUR - NEMOKAMAI.

     Pasirinkus mokėjimo būdą - atsiskaitymą atsiimant prekes, taikomas papildomas 4,5 EUR mokestis, šis atsiskaitymo būdas taikomas užsakymams iki 116 EUR). Klientas įsipareigoja padengti Parduotuvės patirtas su pristatymu susijusias išlaidas, jei prekė neatsiimama per 3 savaites po pristatymo į Lietuvos pašto skyrių, pagal Kliento nurodytą adresą.

 

Kurjerio paslauga

     Jei užsakymą įvykdysite ir už jį apmokėsite iki 12 val, užsakytas prekes, kurias turėsime savo sandėliuose, pristatysime jau kitą darbo dieną tiesiai Jūsų nurodytu adresu*

     Paslaugos kaina tik 3,5 EUR. Siuntos pristatomos į daugelį Lietuvos miestų ir miestelių, tačiau, dėl pristatymo į atokesnias vietoves - susisiekite su mumis. Svarbu nurodyti tikslų savo telefono numerį, kad kurjeris telefonu galėtų aptarti Jums patogų pristatymo laiką.

     Jei pristatymo metu, nieko nebūna namuose arba biure, kurjeris palieka informacinį pranešimą, kur reikia atsiimti siuntą.

     Rekomenduojame norimas prekes užsakyti viename užsakyme, kad išvengtumėte papildomų išlaidų, susijusių su kelių užsakymų vykdymu.

 

*svetainės administracija neatsako už trečiųjų šalių pristatymo sąlygų ir terminų nesilaikymą.